Polecam tym, którzy chcą wybudować dom solidnie, szybko, w wysokiej jakości. Płacąc jednocześnie korzystną i uczciwą cenę. Długo szukałem pewnego wykonawcy domu w technologii szkieletu drewnianego. Do Tektum przekonały mnie wizyty na prowadzonych przez firmę budowach, rozmowy z inwestorami, którzy z nimi budowali oraz jakość wykorzystywanych do budowy materiałów i solidność wykonawcza. Tu nie mogło być żadnego kompromisu. I tak było na mojej budowie! Szwedzkie drewno, szwedzkie wkręty, gwoździe, wysokiej jakości membrany, taśmy uszczelniające, kleje itp. Długo można by wymieniać. Dodatkowo czynnik ludzki. Takiej ekipy życzę każdemu. Pracując zawodowo miałem spokojną głowę, widząc jakie doświadczenie mają wykonawcy. Nigdy nie usłyszałem, że czegoś się nie da zrobić. Podsumowując: Moja budowa jest już prawie ukończona, pełny sukces. Zapraszam chętnych do kontaktów ze mną i do obejrzenia rezultatów (dom pod Warszawą).

Jakub

Mazwowieckie, Źródło www.oferteo.pl

Z firmą Tekum miałem okazję współpracować przy budowie mojego domu w 2012 roku. Współpraca od samego początku układała się dobrze, na wszystkie moje pytania otrzymywałem zawsze konkretną odpowiedz. Jako bardzo duży pozytyw odbieram kompleksowe podejście do tematu budowy, poczynając od budowy fundamentu po instalacje wod/kan i elektryczne. Dodam równie, że budowa finansowana była z kredytu i tu bank przed wypłatą każdej transzy przysyłał foto-inspektora w celu sprawdzenia postępu prac, każda taka wizyta była zawsze opiniowana pozytywnie. Jako inwestor jestem zadowolony z współpracy z firmą TEKTUM, w mojej ocenie jest firmą rzetelną i godną polecenia. W domu mieszkam ponad 3 lata i generalnie jestem zadowolony.

Paweł

Sobótka, Źródło www.oferteo.pl

Z firmą TEKTUM mieliśmy okazję współpracować przy budowie naszego domu w roku 2015. Jako inwestorzy jesteśmy zadowoleni ze współpracy, w naszej ocenie jest firmą rzetelną i godną polecenia. Już na samym początku, jeszcze przed podpisaniem umowy, otrzymaliśmy standard Tektum oraz wzór umowy. Mieliśmy więc okazję do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi formalnościami związanymi ze współpracą z firmą. Podczas spotkania zadawaliśmy szereg pytań, na które otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Przy zawieraniu umowy, analizując każdy punkt, mieliśmy też możliwość wprowadzania własnych korekt. Dużym plusem współpracy jest kompleksowe podejście do tematu budowy, poczynając od budowy fundamentu po instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne. Budowa finansowana była z kredytu i bank przed wypłatą każdej transzy przysyłał inspektora w celu sprawdzenia postępu prac, każda taka wizyta była zawsze opiniowana pozytywnie. Ważnym elementem współpracy z firmą TEKTUM była możliwość stałego kontaktu z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za prace na terenie budowy, jak też z kierownictwem firmy (telefony, maile), dzięki czemu mogliśmy na bieżąco zgłaszać własne uwagi na temat wykonania niektórych prac, szczególnie w sytuacjach wymagających podjęcia szybkiej decyzji. Nasze propozycje, prośby i sugestie były zawsze uwzględniane. Nie bez znaczenia jest też fakt, że podczas wybierania określonych rozwiązań: jakość użytych materiałów, stolarki okiennej, pokrycia dachu (dachówka), orynnowanie, elewacja, itp., zawsze mieliśmy możliwość zaproponowania swojego rozwiązania, czy zmiany innego producenta materiałów. Przy wyborze innego rozwiązania niż zaproponowane przez firmę TEKTUM, różnica w cenie zawsze była dokładnie kalkulowana. Jako inwestorzy bardzo często odwiedzaliśmy teren budowy, byliśmy miło zaskoczeni szybkim postępem prac, ich jakością wykonania oraz porządkiem na terenie budowy.

Stanisław

Wrocław, Źródło www.oferteo.pl

Polecam wszystkim, firma jest solidna. Dom jest bardzo ciepły w zimie.

Magdalena

Źródło https://www.facebook.com/TektumDomyEnergooszczedne